Zaujímavosti

Používanie zábavnej pyrotechniky počas roka
Čo všetko potrebujeme na odpálenie zábavnej pyrotechniky, prípadne svadobného ohňostroja, hlavne z pohľadu povolení? Minulý rok (2018) bola prijatá novelizacia zákona Zákon č. 58/2014 Z. z.Zákon o výbušninách, výbušných predmetoch a munícii a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Čítať viac
Profi ohňostroj na mieru
Každý ohňostroj je iný a jeho výslednú podobu ovplyvňujú rôzne okolnosti. Čo by ste mali zvážiť pred samotným objednaním ohňostroja?
Čítať viac

Profi ohňostroj na mieru

Profi ohňostroj na mieru

V prípade ak máte záujem objednať si profesionálny ohňostroj, určite si radi prečítate nasledujúce riadky.

Každý ohňostroj je iný a jeho výslednú podobu ovplyvňujú rôzne okolnosti. Čo by ste mali zvážiť pred samotným objednaním ohňostroja?

- Dĺžka trvania: Záleží nielen na výške finančných prostriedkov, ktoré plánujete do ohňostroja investovať.  Dôležitý je aj typ akcie, na ktorú je ohňostroj určený. Diváci pri príchode nového roka budú čakať  dlhší ohňostroj ako napr. počas záhradnej párty.

- Počet efektov: Pre pekný a zaujímavý ohňostroj je dôležitý aj počet odpaľovaných výrobkov za minútu a  typ efektov, ktoré sa Vám najviac páčia. Dlhotrvajúci ohňostroj s malým počtom rán môže byť   pre divákov nezaujímavý. Nemusíte mať obavu, radi Vám poradíme pri výbere optimálneho riešenia.

- Miesto odpálenia ohňostroja: Je dobré si vopred zistiť, či je na Vami zvolenom mieste vôbec povolené odpaľovanie ohňostrojov. Napríklad v chránených územiach (Tanap, Napant...) odpaľovanie ohňostrojov podlieha prísnemu procesu schvaľovania. V blízkosti Vami zvoleného miesta by sa nemali nachádzať kostoly, domovy dôchodcov a iné podobné inštitúcie, ktorým vadí nadmerný hluk.

Vašu predstavu o ohňostroji s Vami prekonzultujeme, a postaráme sa o kompletný servis, potrebné povolenia a oznámenia úradom, dopravu, návrh, prípravu a odpálenie ohňostroja, záverečné upratanie a pod.

KDE?

Ohňostroje realizujeme kdekoľvek na území Slovenskej republiky. 

AKO?

Ohňostroj navrhneme podľa Vašich požiadaviek s ohľadom na miesto odpálenia tak, aby vyhovoval štýlu Vašej akcie.

KOĽKO?

Každý ohňostroj je originál. Jednotlivé ohňostroje sa od seba líšia už samotným zadaním, množstvom použitého materiálu  a náročnosťou na prípravu. Nie je preto možné ohňostroje zaradiť do vopred pripravených cenových balíčkov. Cenu Vám radi zdarma vypočítame, ešte pred samotnou objednávkou.

 

Máte záujem o ohňostroj, alebo sa potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom:

Tel.: 0911827508

E-mail: info@pyropredaj.sk