Zaujímavosti

Používanie zábavnej pyrotechniky počas roka
Čo všetko potrebujeme na odpálenie zábavnej pyrotechniky, prípadne svadobného ohňostroja, hlavne z pohľadu povolení? Minulý rok (2018) bola prijatá novelizacia zákona Zákon č. 58/2014 Z. z.Zákon o výbušninách, výbušných predmetoch a munícii a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Čítať viac
Profi ohňostroj na mieru
Každý ohňostroj je iný a jeho výslednú podobu ovplyvňujú rôzne okolnosti. Čo by ste mali zvážiť pred samotným objednaním ohňostroja?
Čítať viac

OSOBNÝ ODBER

VYZDVIHNITE SI NÁKUP OSOBNE A ZADARMO NA VÝDAJNOM MIESTE

Objednajte z pohodlia domova v našom e-shope a nákup si vyzdvihnite na výdajnom mieste úplne ZADARMO. Pri nákupe zvoľte ako spôsob dopravy osobný odber. Vašu zásielku pripravíme a na vás zostane len vyzdvihnúť si ju v takom čase, ktorý vyhovuje práve vám!

Pri osobnom odbere, pokiaľ je tovar na sklade a je objednaný do 20:00, pripravíme na vyzdvihnutie v priebehu nasledujúceho pracovného dňa od objednávky.

Keď bude vami objednaný tovar pripravený na vyzdvihnutie, pošleme vám informačný e-mail a SMS správu. Na výdajni budete mať tovar uložený k vyzdvihnutiu po dobu 3 pracovných dníPokiaľ tovar v tejto lehote neprevezmete, bude uvoľnený do voľného predaja.

Kde nájdete naše výdajné miesto?