Zaujímavosti

Najkrajší ohňostroj na oslavu Nového roka
Plánujete s priateľmi stráviť nezabudnuteľný silvestrovský večer?
Čítať viac
Pyrotechnika a nádherný ohňostroj je skvelým tipom, ako oživiť akúkoľvek oslavu, večierok alebo inú podobnú akciu. 
Čítať viac

OSOBNÝ ODBER

VYZDVIHNITE SI NÁKUP OSOBNE NA VÝDAJNOM MIESTE


Osobný odber je dostupný len v mesiacoch november, december.

Objednajte z pohodlia domova v našom e-shope a nákup si vyzdvihnite na našom výdajnom mieste. Pri nákupe zvoľte ako spôsob dopravy osobný odber. Vašu zásielku pripravíme a na Vás zostane len vyzdvihnúť si ju v takom čase, ktorý vyhovuje práve vám!

Tovar si môžete objednať prostredníctvom objednávkového formulára, telefonicky alebo mailom. K úspešnému vytvoreniu objednávky budeme potrebovať Vaše meno, adresu, tel. kontakt a presný názov tovaru, ktorý si chcete objednať.

Pri osobnom odbere, pokiaľ je tovar na sklade a je objednaný do 20:00, pripravíme na vyzdvihnutie v priebehu nasledujúceho pracovného dňa od objednávky. 

POZOR - V termíne od 27-31. 12 nemusí byť tovar objednaný na osobný odber už dostupný. Navštívte prosím osobne predajňu a vyberte si z našej širokej ponuky produktov.

Keď bude vami objednaný tovar pripravený na vyzdvihnutie, pošleme vám informačný e-mail alebo SMS správu. Na výdajni budete mať tovar uložený k vyzdvihnutiu po dobu 2 pracovných dní. Pokiaľ tovar v tejto lehote neprevezmete, bude uvoľnený do voľného predaja.

Adresa výdajného miesta: VEKA SK s.r.o., Prekopaná 1, Liptovský Mikuláš 03105

GPS súradnice: 49.09681, 19.59487

Kde nájdete naše výdajné miesto?