Zaujímavosti

Pyrotechnika a nádherný ohňostroj je skvelým tipom, ako oživiť akúkoľvek oslavu, večierok alebo inú podobnú akciu. 
Čítať viac
Používanie zábavnej pyrotechniky počas roka
Čo všetko potrebujeme na odpálenie zábavnej pyrotechniky, prípadne svadobného ohňostroja, hlavne z pohľadu povolení? Minulý rok (2018) bola prijatá novelizacia zákona Zákon č. 58/2014 Z. z.Zákon o výbušninách, výbušných predmetoch a munícii a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Čítať viac

OSOBNÝ ODBER

VYZDVIHNITE SI NÁKUP OSOBNE NA VÝDAJNOM MIESTE!!!!   Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu s COVID-19 je možný len výdaj vopred objednaného tovaru.    !!!!

Na výdajnom mieste nie je možné nakúpiť tovar priamo.

Objednajte z pohodlia domova v našom e-shope a nákup si vyzdvihnite na našom výdajnom mieste. Pri nákupe zvoľte ako spôsob dopravy osobný odber. Vašu zásielku pripravíme a na Vás zostane len vyzdvihnúť si ju v takom čase, ktorý vyhovuje práve vám!

Tovar si môžete objednať prostredníctvom objednávkového formulára, telefonicky alebo mailom. K úspešnému vytvoreniu objednávky budeme potrebovať Vaše meno, adresu, tel. kontakt a presný názov tovaru, ktorý si chcete objednať.

Pri osobnom odbere, pokiaľ je tovar na sklade a je objednaný do 20:00, pripravíme na vyzdvihnutie v priebehu nasledujúceho pracovného dňa od objednávky. V termíne 30 - 31. 12 Vám vyzdvihnutie objednávky upresníme individuálne.

Keď bude vami objednaný tovar pripravený na vyzdvihnutie, pošleme vám informačný e-mail alebo SMS správu. Na výdajni budete mať tovar uložený k vyzdvihnutiu po dobu 2 pracovných dníPokiaľ tovar v tejto lehote neprevezmete, bude uvoľnený do voľného predaja.

Adresa výdajného miesta: VEKA SK s.r.o., Prekopaná 1, Liptovský Mikuláš 03105

GPS súradnice: 49.09681, 19.59487

Kde nájdete naše výdajné miesto?