Zaujímavosti

Používanie zábavnej pyrotechniky počas roka
Čo všetko potrebujeme na odpálenie zábavnej pyrotechniky, prípadne svadobného ohňostroja, hlavne z pohľadu povolení? Minulý rok (2018) bola prijatá novelizacia zákona Zákon č. 58/2014 Z. z.Zákon o výbušninách, výbušných predmetoch a munícii a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Čítať viac
Profi ohňostroj na mieru
Každý ohňostroj je iný a jeho výslednú podobu ovplyvňujú rôzne okolnosti. Čo by ste mali zvážiť pred samotným objednaním ohňostroja?
Čítať viac

ZOSTAVENÉ SILVESTROVSKÉ OHŇOSTROJE 

 

     Zostavený ohňostroj je zostava vzájomne prepojených kompaktných ohňostrojov s profesionálnou choreografiou spolu upevnených na doske, pričom túto dosku iba postavíte na Vami vybrané miesto odpalu ohňostroja a zostavu jednoducho odpálite zapálením jedinej zápalnej šnúry (zvládne to naozaj každý).

     Naše zostavené ohňostroje sú pripravené k odpáleniu bez akéhokoľvek ďalšieho prepájania, či postupného odpaľovania jednotlivých ohňostrojov. Zapálením len jednej zápalnice dôjde k postupnému odpaľovaniu ohňostroja. Stačí zapáliť jednu zápalnicu, odstúpiť a vychutnať si Váš ohňostroj. 

Pre túto sezónu sme pre Vás pripravili tieto silvestrovské zostavené ohňostroje, ktoré sú pripravené k odberu.

   - bronzová silvestrovská zostava: 450,-€ - 4 min. 480 rán

   - strieborná silvestrovská zostava: 550,-€ - 5 min., 580 rán

   - zlatá silvestrovská zostava: 650,-€ - 6 min., 670 rán

     Zostavený ohňostroj Vám pripravíme aj vo Vami vybranej sume. Pri objednávaní zostavy, podľa krátkej konzultácie, zostavu prispôsobíme Vašim požiadavkám na efekty a čas. Každý jeden ohňostroj robíme  s vysokou profesionalitou. Snažíme sa prispôsobiť Vaším predstavám a finančným požiadavkám.

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek a zodpovieme všetky otázky.

Kontaktujte nás:

Tel.: 0911827508

E-mail: info@pyropredaj.sk

Pozrite si našu ponuku hotových ohňostrojov.