Zaujímavosti

Svadobné ohňostroje
Svadobný deň je jeden z veľmi výnimočných okamihov dvoch ľudí, ktorí sa rozhodnú ísť spoločnou cestou.
Čítať viac
Výber vhodného ohňostroja ovplyvňuje nielen dĺžka trvania, ale aj priemer mažiara. Čím väčší priemer mažiara, tým ohňostroj exploduje vo väčšej výške s mohutnejším rozptylom pyrotechnických efektov. 
Čítať viac

Ohňostroje na mieru

Máte záujem o ohňostroj, no nevyhovujú Vám ponúkané výrobky?

Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom:

Tel.: 0911827508

E-mail: info@pyropredaj.sk

 

Každý ohňostroj je iný a jeho výslednú podobu ovplyvňujú rôzne okolnosti. Čo by ste mali zvážiť pred samotným objednaním ohňostroja?

- Dĺžka trvania: Záleží nielen na výške finančných prostriedkov, ktoré plánujete do ohňostroja investovať.  Dôležitý je aj typ akcie, na ktorú je ohňostroj určený. Diváci pri príchode nového roka budú čakať  dlhší ohňostroj ako napr. počas záhradnej párty.

- Počet efektov: Pre pekný a zaujímavý ohňostroj je dôležitý aj počet odpaľovaných výrobkov za minútu a  typ efektov, ktoré sa Vám najviac páčia. Dlhotrvajúci ohňostroj s malým počtom rán môže byť   pre divákov nezaujímavý. Nemusíte mať obavu, radi Vám poradíme pri výbere optimálneho riešenia.

- Miesto odpálenia ohňostroja: Je dobré si vopred zistiť, či je na Vami zvolenom mieste vôbec povolené odpaľovanie ohňostrojov. Napríklad v chráných územiach (Tanap, Napant) odpaľovanie ohňostrojov podlieha prísnemu procesu schvaľovania. V blízkosti Vami zvoleného miesta by sa nemali nachádzať kostoly, domovy dôchodcov a iné podobné inštitúcie, ktorým vadí nadmerný hluk.

Vašu predstavu o ohňostroji s Vami prekonzultujeme, a postaráme sa o kompletný servis, potrebné povolenia a oznámenia úradom, dopravu, návrh, prípravu a odpálenie ohňostroja, záverečné upratanie a pod.

KDE?

Ohňostroje realizujeme kdekoľvek na území Slovenskej republiky. 

AKO?

Ohňostroj navrhneme podľa Vašich požiadaviek s ohľadom na miesto odpálenia tak, aby vyhovoval štýlu Vašej akcie.

KOĽKO?

Každý ohňostroj je originál. Jednotlivé ohňostroje sa od seba líšia už samotným zadaním, množstvom použitého materiálu  a náročnosťou na prípravu. Nie je preto možné ohňostroje zaradiť do vopred pripravených cenových balíčkov. Cenu Vám radi zdarma vypočítame, ešte pred samotnou objednávkou.